~ttmtt

COL ogłaszając skup, zamierza wystraszyć popyt..., i małymi zleceniami podbierać papier z dołu (z coraz niższym kursem kupna). Ale leszczy jest coraz mniej. OK, popyt może w krótkim okresie zmaleje (nieciekawa atmosfera wokół), ale leszczy jest coraz mniej. Źródło wysycha i strategia nie uda się.  Z pozycji innego podmiotu sprzedają małe pakiety aby obniżyć kurs. Ciekawe, jak rozwinie się sytuacja, jak zachowa się kurs, gdy do gry włączy się poważny inwestor (zacznie kupować papier). Moim skromnym zdaniem, COL może "kombinować" z wynikami aby ratować sytuację.  W przeciwnym razie (nie jest tajemnicą, że sytuacja w sp jest dobra) kurs do jesieni poszybuje do 5,5 PLN.  Kto ma czas i pieniądze, wytrzyma i zarobi. 

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.