Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Spokojnie, ja się nikim nie przemuję :) Śmieszą mnie co niektóre wpisy. Myślę i jestem przekonany że to taki inwestor co ma pakiet akcji 100 za 500 pln i obrażony że nie rośnie .
Wylewa swoje smutki i wieszczy teorie manipulacji kapitałem.
Każdy odpowiedzialny jest za swoje decyzję i pieniądze w co i kiedy lokuje.
Kolego "daro1975"myślę że szkoda Twojego czasu na tym forum skoro nie masz akcji i po wpisach nie masz zamiaru kupować to pytanie po co Twoje wpisy sory że tak piszę ale uważam takie wpisy jak Twoje za spam Tu .
pozdarwiam i życzę miłego dnia