~Wit

Tez mam ich Kilka. inaczej nie można handlować na rynku.
Odpowiadam- zależy po ile masz. Ja kiedyś oddałem wszystko po 1.25 mam teraz akcje z połowy tygodnia po 0.84 dużo mniej rzecz jasna. mogę potrzymać. Jak masz poniżej 1 płn to moim zdaniem można potrzymać . choć lepiej przy podbitkach oddawać i stac taniej. Dostaniesz bo ogólnie jest syf.
samiw to weszliśmy cóż poradzić. Ten typ handlu oceniam tu jednak jako relatywmie bezpieczny.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.