~boomer

Odpuść pisanie takich pobożnych życzeń JB. Normalnie jakbyś sie choinki urwał. Pandora Bis!
Faceta, który robi ewidentne wałki, manipuluje kursem i informacją ani KNF ani prokuratura nie rusza. A ty wierzysz, że rzeczoznawca od nieruchomości boi się wymiaru sprawiedliwosci?. Wziął parę tysięcy więcej za wycenę i zadal jedno pytanie - jaka wycena nieruchomości pana prezesa satysfakcjonuje?
Normalnie istnieje kontrola rady nadzorczej nad takimi transakcjami a następnie akcjonariuszy. Tutaj długo nie było kontroli, więc TT robił to, co w Cormay - nabijał sobie kieszenie.
że sprawozdanie jest nierzetelne mówi fakt, że nie jest podpisane przez cały zarząd - co jest obowiązkowe zgodnie z polskimi przepisami. Może w Szwajcarii nie musi się podpisywać cały zarzad, nie wiem.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.