artolini

myślisz , że Oni przejmują się tą odpowiedzialnością karną? Przecież to Oni zostali "oszukania", to Ich "okradziono" z tego co budowali przez tyle lat, to Oni starają się być transparentni (wywiady) i tłumaczyć z naiwnością dziecka (info. z 11.06.215) dookoła obecną sytuację wskazując winnych a tym samym budując sobie "alibi" (między innymi opinia DORADCY prawnego https://pl.wikipedia.org/wiki/Doradca_prawny ) dla przyszłych ewentualnych oskarżeń, wyjaśnień itp. w tym między innymi o działanie na szkodę spółki. Dlatego myślę, że więzienie im nie grozi a oni dalej to rozgrywają po swojemu.
Pytanie jakie kroki podejmuje druga strona.
Patrząc na dzisiejszą sytuację to CRM nie traktuje ich jak strony i blokuje. Za chwilę może stracą też kontrole nad ORP ale jeżeli do 30 nie zrobią nic to ich pozycja negocjacyjna się zmienia bo są nadal w ORP a CRM musi zacząć rozmawiać.
...a może plan jest taki , że jak się to po 30 zacznie sypać to znajdzie się ktoś kto zacznie z WBK rozmawiać - w końcu to innowacyjny i przyszłościowy biznes z gotowymi produktami(można stworzyć ale to potrwa), patentami(można kupić za ciężkie pieniądze tylko po co skoro są do przejąć za grosze) i zespołem(który jest i działa).

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.