~lopp

tak czy inaczej na jesieni wymiana RN i Zarzadu jest pewna, mieli osiem lat na znalezienie inwestora i zapewnienie sobie posad u prywatnego właściciela ale jak nie umieli tego wykorzystać to ich sprawa, zresztą maja tyle kasy że im starczy do końca życia swojego i ich dzieci, mogą zbijać baki i czytać książki o Indianach, PIS  przywróci Celę albo da innego który to podciągnie tak żeby wyniki były a nie tylko obiecanki Jędrzejewski nie może dostać więcej niż zapłacił a zapłacił 15 złoty więc niech bierze co dają bo nawet tyle mu się nie należy a za to że mamił inwestorów przejęciem to jeszcze kara powinna być, w inwestycjach nie wolno oszukiwać tzn pod rządami platformy wolno ale te rządy już się skończyły i chwała Bogu słyszeliśmy na taśmach jak przehandlowali CIECH, żrąc i pijąc za nasze pieniądze u Sowy. o reszcie drobnych inwestorów to nie rozmawiamy bo oni zainwestowali uczciwie ale Jędrzej dostanie ultimatum albo sprzedaje po 15 albo do paki razem z innymi platfusami za próbę wyłudzenia własności państwowej po zaniżonej cenie., zresztą paragraf się znajdzie bo na każdego jest paragraf

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.