Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2015-06-11 o godz. 08:14 ~bartek napisał(a):
> Nareszcie przyśpieszenie w resorcie sprawiedliwości , przełoży to się na gdański wymiar sprawiedliwości jak Pan myśli?
> Sprawa o kuratora, oraz o oszustwo , czy teraz to przyśpieszy?
> A ponadto co w prawnikami pomagającymi np ci nowi z RN,gdzie jeden został pozytywnie zweryfikowany jak sie Pan sam chwalił.
>
Nie sądze żeby coś się miało na coś przenieść jeśli ktoś probóje dowiedz nie prawdy. Fora przyjma każdy bełkot. Wymiar sprawiedliwości już nie.