~R-kon

Na stronie dotyczącej informacji o zawarciu umowy na generalne wykonawstwo Rumi:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/JHM-DEVELOPMENT-S-A-Podpisanie-znaczacej-umowy-na-generalne-wykonawstwo-7259963.html

napisano:

Strony ustaliły, że za wykonanie wszystkich prac objętych Umową Generalny Wykonawca otrzyma ryczałtowe wynagrodzenie w kwocie netto 33.680.00,- zł, które zostanie powiększone o podatek VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami.

nie wiadomo czy to 33.680 zł czy brakuje jednego zera ?
Nawet jeżeli brak zera, to kredyt 30 mln to za mało - z vatem to 33,68 x 1,08 = 36,37 - skąd wezmą dla wykonawcy dodatkowe 6,37 mln zl.
A swoją drogą mogliby poprawić raport , żeby był wiarygodny.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.