Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Właśnie widać jak od piątku kupujesz plotki, kolego junak. Jeśli tak dalej będziesz kupował te plotki to kurs zajdzie grubo poniżej
2 zł bo na to się zanosi.
Napisz jaką masz średnią cenę zakupu akcji GREMMEDIA i KCI i ile lat już jesteś na minusie. Czy na tym polega to ogarnianie ?