Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2015-06-01 o godz. 09:03 ~devilek napisał(a):
> sprzedaż bardzo dobrze się utrzymuje i IIQ też wejdzie w mocny dochód a co za tym idzie półrocze 2015r będzie dla firmy bardzo udane. Nie będę na razie pisał o 4 z przodu bo może ona być bardzo krótko i pojawi się 5ka z przodu. Ta firma to obecnie jest jak schłodzony szampan którego korek ledwo się trzyma i jak wywali to będzie petarda. Nie wiem kiedy nastąpi mocne wybicie ale jak widziałeś dane z IQ to chyba wiesz że nie ma prawa być wybicia dołem, nawet jak jakiś element AT na to wskazuje to patrząc na spółkę fundamentalnie to wybicie z tego kanału w którym się kisi będzie górą.
devil, a co miało być do konca maja?
pomijam już to, ze pół roku minęło od listopada, gdy zapowiadałeś tę 4 z przodu pod choinkę...
kiedyś moze trafisz...
schłodzony szampan?... raczej najwyżej lekko schłodzone wino musujące, które wciąż nie ma kupców
może wyniki za półrocze spowodują zainteresowanie rynku...