Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
1. Badania kliniczne Thermacrak potwierdziły wartość produktu. Zrobione poprzednie na UJ
2. to, ze prowadzone są kolejne badania to normalne. jak prima wypuści Braster 1.0 , to będzie miała już przygotowana wersję 2.0. Każdy produkt można ulepszyć lub dostosować do konkretnej niszy (np piersi po operacjach wymagają innych algorytmow i osobnych badań)
3. Kasa idzie na wytwórnie, marketing i rozwój
Na marketing ok 7 mln . dlaczego tyle? Bo to jest produkt Globalny!
4. Gotowy produkt trzeba badać przez kilka miesięcy, aby wychwycić wszelkie problemy i poprawic. Do dotyczy softwaru, komunikacji, spężynek, futerału instrukcji itd.
5. Epatowanie nickiem sugerującym rozszerzoną wiedzie o eyrobach medycznych jest czytą wiochą!
Pozdrawiam wszystkich rozsądnych
Ta spółka realizuje plany i nie jest to spółka spekulacyjna (choć wielu by chciało)
Mogą być niewielki zmiany na kursie, powodowane przez spekułę, ale trend będzie zgodny z osiągnięciami kolejnych kamieni milowych przez Spółkę.