~Ztal

To że projekty uchwał zostaną przegłosowane jest bezdyskusyjne .
Ale chodzi o klimat panujący wśród mniejszościowych
Jeżeli przyjąć za prawdziwą tezę o dogadaniu się już z funduszami - to nie będą protestowć , tylko grzecznie poprą wszystkie uchwały . A jeżeli jest inaczej powinni na znak protestu głosować przeciw każdej uchwale ( w szczególności o udzieleniu absolutorium dla zarządu ) .
Tak więc myślę , że warto wschłuchiwać się ton wypowiedzi mniejszościowych . A w komunikacie po walnym będą tylko suche fakty
Pozdrawiam
Ps
Skoro będą chcieli skupować akcje po maks. 8 płn to jaki interes będą z tego miały fundusze ???
Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.