Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Najpierw dobrze przeczytaj!
typ raportu Raport Current numer11/2015data dodania2015-05-20 13:30:52spółka Biomaxima Spółka Akcyjna
Propozycja wypłaty dywidendy z zysku za rok 2014
Zarząd BioMaxima S.A. informuje, że w dniu 19 maja 2015 r. Zarząd Spółki podjął uchwałę, że zarekomenduje Zwyczajnemu Walnemu Zgromadzeniu Akcjonariuszy podjęcie uchwały o wypłacie dywidendy z zysku za rok 2014 w wysokości 0,10 zł na jedną akcje.
Rada Nadzorcza BioMaxima S.A. na swoim posiedzeniu w dniu 19 maja 2015 r. pozytywnie zaopiniowała propozycję Zarządu w sprawie podziału zysku za rok 2014.
Podstawa prawna: §4 ust. 2 pkt 11 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO
Osoby reprezentujące spółkę:
- Henryk Lewczuk - Prezes Zarządu
Piotr Rubaj - Wiceprezes Zarząduo to ci chodzi ?
To dotyczy Biomaximy !