~darekbabkier

Reasumując jest źle i wiadomo co jest przyczyną takiej kiepskiej sytuacji.
Ważniejsze jest jednak to, że oczywiste jest również co może te spółki uzdrowić. Jest tylko jedna droga, ponowne połączenie i wzajemna współpraca, a ta będzie możliwa dopiero po usunięciu Tuorów z Orphee.

Sytuacja wydaje się więc klarowna. Kto nie boi się ryzyka, ma mocne nerwy i czas to teraz akumuluje akcje Cormaya zakładając, ze prędzej czy później, któryś Sąd Tuorę z Orphee wygoni. Widać zresztą od kilku tygodni, że jeden taki odważny już jest zbierając na Cormayu całą podaż w okolicach 3 zł.

Jest jednak potrzeba aby te Sądy przyspieszyły trochę wydawanie orzeczeń o zwołaniu Walnego Orphee bo przy takich wynikach to za kilka kwartałów moze nie być już co łączyć. Pozdr.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.