~zico

To sprzedaj akcje i idz gdzie indziej. Na co czekasz, jak wg ciebie jest tak zle? Nic ci sie nie podoba albo nie czytasz ze zrozumieniem. W tym roku EBITDA ma wzrosnąć o 1,5 mln a zysk netto o 1,1 mln przy extra kosztach marketingu i wzmocnienia Tech Cave w wys. 0,6 mln. To malo?? Jak piszesz o c/wk to widac ze nie masz pojecia o analizie spolek. IMS to firma uslugowa, nie prowadzi inwestycji w powiekszające wk nieruchomosci, fabryki, linie produkcyjne itp. Na dodatek co roku placi dywidende, czym takze pomniejsza wk, ale chyba lepiej dostawac kase niz patrzec na rosnący papierowo kapital zapasowy jak w przypadku wiekszosci spolek??

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.