Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
witam ,,,,,,,,,,,,,,,Panowie będą wychodzić ale jak będzie 30 zł ,,,,,,,,,,,kto wyjdzie ze spółki jak ta będzie miała na każdy kwartał 1 zł zysku ( lub więcej )?????????????? na koniec roku 4 zł zysku to kto wyjdzie przy 6 zł ,,,,,,,,,,,,,faktycznie ja już nie kupuję bo mam dość ,,,,,,,ale co chciałem to mam ,,,,pogadamy po pierwszym raporcie ,,,,,,zobaczymy co będzie ,,,,,,,,,,,, jak się nie pomylę w swoich analizach to będzie dobrze ,,,,,,widać że nikt nie chce sprzedawać ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,czują to samo co ja ,,,,,,,,jak będzie dobry raport to na forach poinformuję jaka cena / zysk to parę osób się obudzi i zainwestuje ,,,,,, ja zakupiłem na około rok tak więc mnie wachania specjalnie nie wzruszają ,,,,,,,,,,,,,wiadomo żeby dobrze zarobić nie osiągnie się tego w jeden miesiąć ,,,,,,,,,,chociaż po miesiącu i tak jest dobrze ,,,,pozdrawiam Panowie i bez strachu