Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2015-04-17 o godz. 09:45 ~n3x napisał(a):
> Wcale się im nie dziwię, ze od ostatniej dywidendy tak robią, Przy takiej kasie jaką oni obracają sam bym tak robił. Teraz poprzez takie akcje próbują zaniżyć cenę maksymalnie zbić cenę. Wcale bym się nie zdziwił jak byłoby to na granicy ~3 PLN. Kiedy spekuła zacznie panikę i wyrzuci akcje to dokupią i poczekają do wzrostu np. 3,7 i znowu zaczną taniec.
> Mogę się jednak mylić - nie jestem Markiem Mobiusem - nie mam nawet wykształcenia ekonomicznego. :)
> Nie oczekuj ode mnie terminów bo Ci ich nie podam- nie jestem "witcherem" :)
Rozumiem.
Ja też nie dziwię się, ale tym, co się ewakuują, ani temu, w jaki sposób to robią.
Bo sam bym dokładnie tak robił na tej spółce.
Róznimy sie w jednym - ja tu zadnego zbijania nie widzę. Przeciwnie.
Nadal uwazam, iż jest tu tylko przysłowiowe podawanie tlenu i skarmianie wszystkiego, co pojawi się z lewej.
Wykresy dzienne aż do bólu jednoznacznie to pokazują.
A gdyby chcieli zbić i zbierać - juz dawno byłoby tu 2,xx oraz uklepywanie dna pod spokojny i stabilny wzrost.
No i dla mnie spekułą sa tu fundy i fundziki, które zarobic nie mogą, a wyjść bez straty nie maja jak...