Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Tak Vieira, o Ciebie jestem spokojna.
Ale wiesz, taki Karol albo zbyszek przeczytają, kupią i będą potem jeździć tymi pociągami z wnioskami o upadłośc, bo nie rośnie a przecież już prawie dwie godziny mija od zakupu.
Potem strzeli pewnego dnia rano i po poludniu Karol przybiegnie z cynamonem w gaciach, że ma Novavisa od rana. Albo od wczoraj, Albo w ogóle od momentu zanim jeszcze akcje weszły do obrotu gieldowego.