Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
oj widać że nic nie wiecie o NC. .. http://www.newconnect.pl/index.php?page=statystyki_dzienne
pociągnijcie plik z dnia 02.04 i poszukajcie zakładki transakcje pakietowe - tak jest też moc innych rzeczy :-)
na gpw jest lista podawana onlajn tu http://www.gpw.pl/kursy_transakcje_pakietowe
Niestety na NC nie ma tak dobrze .... podaje to w streamie dla spółek z opóźnieniem 15 minut i dlatego na stronie spółki jest taki kurs - później nie było żadnej transakcji dlatego kurs nie spadł a Ci co wystawili poniżej 2,28 się nie połapali bo sa lamerami :-) a powinni wycofać i kurs by został :-)
dobra jak będę miał drobne w przyszłym tygodniu to rozbiorę te 2k które stoi leszczom na drodze :-) później wystawię się na 2.08 aby Ci co brali w emisji nie sprzedawali i mogę oddawać :-) postawię wam wtedy batona na 10k aby uziemić ruch hahahaha
amen.