~lilka

O Monnari to mi nawet nie przypominaj, bo pogoniłam kwita w zeszłym roku po 7 zł, bo uważałam że to już wszystko, na co stać ten papier...... Głupia baba.
Ale od tamtej pory się wiele nauczyłam i teraz mam jajniki ze stali.
Monnari i Sfinks to typy z głównego parkietu, ale też dobre typy.
Ostatnio bujam się głównie na NC, więc za bardzo nie mam rozeznania, co tam na głównym piszczy, ale po obrotach widzę, że chyba idzie nam hossa na wiosnę.
Pozdrawiam również Mateło :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.