eladmiral

Do tej pory Admiral poszukiwał głównie tapicerów, ludzi do obróbki aluminium, spawaczy itd. W ostatnim czasie widać coraz więcej ogłoszeń na specjalistyczne stanowiska związane z budową statków:
monter kadłubowy,
spawacz stali nierdzewnej.

Taki monter kadłubowy zarabia 4-5 tys netto. Po co Admiralowi ktoś, kto bierze pensję 2x większą niż pozostali członkowie załogi? Czyżby mieli kontrakt na generalny remont jakichś jednostek, czy szykuje się kontrakt z Norwegami? Jakieś pomysły?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.