~Frank_de_Bessa

do tej pory mamy 200k obrotu (śmiech na sali - tyle to ja mam na rachunku swoim maklerskim a uważam się za drobnego leszcza), ktoś małymi pakietami zbija kurs - czy szuka SL'y??? teraz widze 100akcji 2,20 z lewej i 15pkc z prawej - przecież prowizje są droższe od takich transakcji. czuje że ktoś się przeliczy choć bez wątpienia trochę DT'rów się bawi no i pare osób spanikuje i pusci swoje akcje.
dzisiaj się już pewnie tak skończy GPW nie puści handlu ponżej 2,10
zobaczymy jutro

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.