~jasio

Zanize poziom wpisow ale jezeli sie okarze ze trafiem swoimi przemysleniami to nie bedzie tak zle.Otoz mysle, ze bardzo wazny bedzie nastepny tydzien na tym papierze.Walka trwa.Nie chodzi o przebicie 7 ale 8 i wyglada na to, ze w tym przedziae bedzie przepychanka od poniedzialku.Wystarcza do przebicia dwie sesja z obrotem powyzej 100 tys.papiera i to zarowno w jedna jak i w 2 strone.Wiecej jest przeciw niz za ale gielda to nie logika.O kilku lat bylo pesymistycznie w tym miejscu na wykresie,ale wiekszosc analitykow na dzien dzisiejszy przestalo na tym walorze dawac rady co jest sygnalem optymistycznym.Wiekszosc za zwyczaj nie ma racji.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.