~ludek

Dnia 2015-02-16 o godz. 00:03 ~fundamentalista napisał(a):
> "ludek" vel insze nicki, daruj sobie te bzdety i tak nikt ich nie traktuje poważnie, szkoda tych 30 sekund na pisanie takich pierdół :)
>
> bardzo spodobał mi się ostatni odzew myphone na nasze i klientów żale odnośnie braku aktualizacji i szybkiego serwisu, coś się ruszyło w tym temacie, oby tak dalej a jeszcze długo nie sprzedamy naszych akcji



Czy gdzieś tu napisałem nieprawdę?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.