Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2015-02-14 o godz. 21:10 ~Aldabert napisał(a):
> Fajnie, a czy mógłbym prosić o wyjaśnienie pozycji:
> IV. Krótkoterminowe rozliczenia międzyokresowe 18 708 934,45
Spółka w swoim raporcie pisze: "Spółka dokonuje czynnych rozliczeń międzyokresowych kosztów, jeżeli dotyczą one przyszłych okresów sprawozdawczych."
Czyli prawdopodobnie w zdecydowanej większości są to koszty wykonanych prac, które zostaną odebrane i zafakturowane w przyszłym okresie (w ciągu najbliższych 12 m-cy).