~ORP-Orzeł

Jak to nie sposób było przewidzieć? Od trzech miesięcy o tym pisałem, że to trup i nie wykupi obligacji bo zjada gotówkę. Co amnezje masz chłopcze? Z tego co pisałeś to inwestowałeś nie niżej niż 60 groszy choć uważam, że wyżej. Więc odpowiedz sobie na proste pytanie: zakładając, że masz powiedzmy 5 tys. akcji (kupione po 60 groszy daje 3 tys. zł) to co jest lepsze - wziąć 500-600 zł czy nic? Poza tym to co to znaczy "zostaję honorowo do końca"? Honorowo to byś postąpił jakbyś oddał kasę tym co dzięki twoim, bezmyślnym i kompletnie bezkrytycznym wpisom zainwestowali. A finisz sprawy też mogę ci powiedzieć jaki będzie ale chyba nie ma potrzeby bo to już wiedzą wszyscy choć nie każdy przyjmuje to do wiadomości licząc nie wiadomo na co.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.