~Misza

Czy nie widać, że z TT nikt nie chce robić interesów? Przykłady to problemy ze skupem oraz sprawa Diesse. Dlaczego TT tak szybko odstąpił od zakupu reszty Diesse? Przecież sam twierdził, ze to wielki rynek oraz jakieś fantastyczne efekty synergii po uzyskaniu 100%. Dlaczego nie chce dalej negocjować, ma przecież jeszcze prawie rok czasu? Dlatego, że Włosi nie chcą go znać. TT wie, że Płocica w końcu dogada się z Włochami a ten TT po prostu sypie piach w tryby chcąc szybko zabrać kasę przygotowaną na dokończenie transakcji z łochami.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.