~123

Oczekiwania są duże dla osób, które doznały porażki z inwestycji w ORP w ubiegłym roku i nie ma co im się dziwić to normalny objaw.
Jedno jest pewne, że dni jego są policzone w Orphee i jeżeli nie zrobi skupu aby sprzedać swoje akcje dla odzyskania części pieniędzy będzie musiał czekać latami. W podobnej sytuacji jest TFI Q...s Na operacji skupu jedyny co zarobi to Łapiński kupujac akcje od OFE po 2,5 i trochę drobnicy.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.