~obserwator

była próba wywołania lawiny sprzedaży po 3gr tylko że inni uczestniki nie podłączyli się do tej akcji (chyba z różnych przyczyn - nie posiadają już akcji albo wiedzą co mają w portfelu i umieją liczyć pieniądze).

Podejrzewam, że większość obserwuje papier i są w gotowości w każdej chwili dać zlecenie Kupna, ale najpierw chcą zobaczyć oficjalny komunikat o premierze.

Do tej pory można było zadzwonić do spółki i potwierdzić datę premiery gry która została ustalona na 19.02.2015.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.