~mc02

Moim zdaniem p.Stonoga nadepnął na odcisk SII i stąd ich reakcja, moim zdaniem nieadekwatna do sytuacji.
Dobrze ktoś wspomniał, że gdzie jest SII gdy ludzie piszą do nich z prośbą o wsparcie ws PMI, z resztą ich członkowie. Brak odpowiedzi choćby na maila, lub jakiegoś ogólnego komunikatu. Gdzie zainteresowanie Stowarzyszenia w przypadku 8FO, ,PSWCapita itd. Moim zdaniem działania wybiórcze i jednak podyktowane wewnętrznymi interesami i ambicjami. Tłumaczenie, że trzeba ostrzegać przed ryzykownymi spółkami, jest traktowaniem inwestorów/graczy/spekulantów jak dzieci, którym wszystko trzeba pokazywać i przed wszystkim chronić. Niezłe jest też stwierdzenie, że po ich działaniach, p.Stonoga zrezygnował ze sprzedaży akcji nienotowanych via FB. To mniej więcej tak, jakbym napisał, że dzisiaj słońce zajdzie około 16:00 i przez to tak się stanie :D
Co do poziomu słownictwa używanego w przekazach przez p.Stonogę, to niestety, podobnie jak inni, uważam, za bardzo nie na miejscu. Z drugiej strony, czasem trzeba dopasować poziom rozmowy do rozmówcy aby pojął przekaz, ale nadal uważam, że p. S. nieco przesadza.
Pozdr. :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.