Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
akcji przybyło o taak - cóż więc veno zrobiło z zainwestowanymi środkami ? lepiej nie odpowiadać co nie?
ty piszesz o realizacji zysków podczas gdy wiadomo że siedzisz tu od poziomów ponad 10 zł
porównujesz veno do lpp a to jakby ci delikatnie powiedzieć - przeciwieństwa
ktoś kto kiedyś dał się nabrać na veno i pod ich hasła wkrótce / noble / kolejka stracił ale lepiej brzmi ynwestor długoterminowy
oczywiście wiadomo giełda spekulacja itd ale chyba większe szanse na wzrosty i zyski są tam gdzie prezes działa dla dobra spółki a nie kolesiostwa nie uważasz?
co by tu nie mówić kurs jest wymowny i może podskoczy kiedyś na nominał albo i wyżej ale ile musi się wspiąć by wrócić na poziomy przy których kich kiedyś pisał okazja (jakieś 10 zł)
przyznaj otwarcie co zrobiłeś z akcjami arrinery no bo chyba je dostałeś skoro jesteś tutaj już tak długo ?