~franek

rob dlaczego nie brałes po 1gr i 2gr tylko płakałeś jak to źle??? wytłumacz wszystkim?

Po co naganiałeś na 1,2 jak później zniknęło 3 i teraz podbierają 4?

Chyba widzisz że mogłeś zarobić to ty wolałeś marudzić

Jakoś nie wywaliłeś po te 2 osuszcie :)

Dnia 2015-01-18 o godz. 19:03 ~rob31 napisał(a):
> jutro wywalam po dwa gronie można nie zdazyc po jeden grosz

Dnia 2015-01-23 o godz. 16:53 ~rob31 napisał(a):
> ja chyba oddam po dwa stracilem nadzieje na jakotaki wzrost na innych spolkach można zarobić a tu ja chyba spuszczam mój pakiecik po dwa

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.