Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Nie jestem specem od FX ale nie tylko tu kolego jest zonk. W każdej grze i kanciarstwie zawsze jest przeciwnik i zawsze jest ofiara,podstęp polega na wyłapaniu, kiedy jesteś tym drugim, żebyś mógł stać sie tym pierwszym. Polecam film Revolver z 2005 r. ;)
To samo lub podobnie jak w TMS masz w Bossa FX. Na danych w ułamkach sekund łapiesz mocną kasę więc próbujesz zamknąć z ręki z zyskiem, ale broker Ci tu OCZYWIŚCIE utrudnia i gdy rynek idzie w drugą wrogą Tobie stronę to skrócić możesz WIADOMO io dziwo od ręki. Pomijam oczywiście rekwoty, blokowanie platformy na 30min i 1 h pomimo restaru kompa i inne bajery, a wiadomo co sie dzieje wtedy gdy w ułamkach sekund na takim np. Marianie rynek zakręca przeciw Tobie, a nie masz SL więc płyniesz z prądem,a nie możesz odpalić platformy...Niby na tzw. danych się nie gra...ale bez jaj...
Już tu kiedyś pisałem zarób na realu, a póżniej wchodź do kasyna i tyle temat.Piszę o tym gdyż czytam, że dość ost, często Cię uszczuplają pomimo j w tym przypadku braku Twojej winy więc przy mocnej kasie czasem warto przemyśleć pewne kwestie. BAX już tu nie raz wykładał jak się robi real bez lewara przy mocnej kasiorze. Pozdro kolego !