~3xtak

http://www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/news/info/663803,triceps-pl-sa-otwarcie-szkoly-kulturystyki-i-fitness-7pro-

Nie wiem czy istotnie wpłynie na wyniki ale aspekt promocyjny sevena z pewnością zostanie wypełniony i patrząc szerzej ew. pośrednio przy takiej logice powinny takie ruchy wpłynąć w ostatecznym rozrachunku na wynik
Budowanie zaufania do marki już na etapie doradztwa i szkolenia (treningu) z pewnością jest pozytywną drogą do umacniania pozycji sevena.

opieranie tricepsa o franczyzę, ecommerce i sevena w mojej ocenie jest właściwym kierunkiem

wyniki 13 lutego

seven zmienił strukturę sprzedaży tricepsa i ewidentnie po kolejnych ruchach widać, że jest to odczuwalne przez spółkę
ważne też by zachować proporcje - nie przesadzić
w sieciach FMCG udział marki własnej w ogólnej sprzedaży rośnie stopniowo (klienci są oswajani poprzez rozkładanie procesu w czasie)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.