~MAPI

Wolne żarty, obecny kurs PCG nie jest wcale kursem rynkowym jest bowiem zmanipulowany do granic wytrzymałości tak jak np Polimex. Komuś bardzo zależy żeby kurs był tak nisko by przestraszeni drobni oddawali swoje akcje za bezcen. Tutaj odbywa się "wyleszczanie" na minimach. Gdyby było inaczej i gdyby faktycznie tej spółce cokolwiek zagrażało np. upadłość to kurs PCG by był dyskretnie podtrzymywany i leszcza by się w akcje "ubierało" tak jak to się dzieje np na PBG, gdzie jeśli układ nie przejdzie to firma pójdzie do piachu.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.