~autor

kolego ale nie gorzej wcale tez nie jest. moim zdaniem nie ma powodu do jakiejs wyprzedazy. jest jeszcze wielu chetnych ktorzy przy tej cenie wejda liczac na odwrocenie trendu. obroty rosna wiec kapital spekulacyjny tez moze zrobic swoje. Najbardziej strachliwi trejderzy juz sprzedali i czychaja na kolejna okazje dokupienia po nizszej cenie. glowy do gory. bedzie dobrze. spolka ma za duzo majatku zebu spadac bez konca. jedna informacja moze zmienic wszystko.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.