~abc

popatrz sobie jak jeszcze rok temu pisałeś o nemex z swoimi kolegami z formu :) właśnie perełka stąd ta moja ironia teraz :) . to prawda czekam tylko jak utoniesz z swoimi kolegami :) i stracicie kase która tutaj zaynwestowaliscie :) widze że dopiero teraz dotarło to co ja wiedziałem od 1,5 roku :) ... ale skor otak to po co szczekasz tyle , już sie dławisz nawet bo nie wiesz co piszesz i nie umiesz się podpisać nawet :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.