~mietek

Jutro zgłoszę ten przekręt do Urzędu Skarbowego i Prokuratury bo : a) kubusiowy przekręt nie miał pewnie gotówki na zakup i trzeba to sprawdzić b) czy na sprzedaż tej nieruchomości ogłoszono przetarg ? tylko milion za taką nieruchomość ? to przekręt i działanie na szkodę spółki ! to jest jawny przekręt giełdowy a bankier usuwając te wpisy działa na szkodę wierzycieli i pomaga prezesowi brodowskiemu upłynnić majątek bez przetargu i przepisać na żonę czyli ogrody kubusia puchatka na terenie OJK Santos w zabierzowie !!! to jawny przekręt !!! TO SKANDAL !!!!!! W JAKIM KRAJU ŻYJEMY ? JAKIE PRAWO MAMY ??? Założe tymczasową stronę internetową dla zainteresowanych i tam będziemy się komunikować ! mam w dupie bankiera który pomaga przestępcy - SKANDAL !!!!!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.