~Emil

To nic, że bezcen. Krótkoterminowi spanikowali. Liczyli na szybkie zyski i się przeliczyli. Analiza techniczna leży a większość nawet nie czyta raportów, tylko patrzy na wykresy. Dzisiaj jakiś grubasek (kwoty te trudno nazwać grubymi, ale na tej spółce to już coś) trochę poprzerzucał z kieszeni do kieszeni, ale to już było i nic nowego nie wniesie. Moim zdaniem będzie 3,50 zł, albo blisko tego poziomu. Zresztą trzeba patrzeć na bieżąco co się dzieje. Tu wystarczy jedna informacja od Prezesa, że zamkną rok całkiem fajnym zyskiem i sprzedaż się cofnie i kilkadziesiąt procent. Z drugiej strony brak komunikatów ze strony spółki, czy też brak skupu przez członków zarządu będzie napędzał podaż. Ci co dzisiaj zbierają cały czas maja w głowie hasła jednego Pana o podwójnym dnie i wybiciu do 7,49 zł (a potem sprzedają akcje ze stratą dołując kurs). Oczywiście nie twierdzę, że to niemożliwe, ale w tym roku mało prawdopodobne. Poza tym szeroki na zielono to i ludziska po sprzedaży ze stratą chcą gdzieś indziej odrobić.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.