~quku

Dnia 2014-12-04 o godz. 10:51 ~janusz napisał(a):
> na:
> http://store.steampowered.com/genre/Early%20Access/?tab=TopSellers#p4
>
> gra cały czas sie mieli widać że coś się dzieje zdobywamy nowych
> graczy i przyszłych klientów przed wydaniem nowych kopi odcinków

No i tu się z tobą zgodzę, zaniżyli cenę więc trochę tego sprzedają że takie wahania pozycji.
Pewnie ma się to lepiej niż Ai przy premierze gdzie wypuścili słaby niedopracowany produkt, przy spółce bez renomy nie miało to prawa bytu. Tym razem dopracowują i jest szansa.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.