Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
RN i reszta ekipy to oczywiście głównie moja rodzina. Nie ma tam rzecz jasna nikogo merytorycznego. Co prawda mają mnie za kompletnego kretyna (i przy tym bufona), który potracił ich pieniądze i nie odzywają się do mnie od wielu lat, ale przynajmniej też się nie wtrącają.
Świeża uwaga dla wszystkich nieudaczników, tj. posiadaczy akcji Skyline: za parę dni spadamy poniżej 50 gr, więc ci co się nie wysypią do tego czasu zostaną z moimi śmieciami jak elektrimowcy - na wieki.