Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
wywaliłeś te 65 akcji , ludziska , przy obecnej rentowności ropczyc , nawet jak decyzja UKS bedzie negatywna , firma weźmie 10 mln dodatkowego kredytu na spłatę ew. kary , koszt finansowy do rachunku wyników to w takim przypadku ok. 600 tys rocznie .
Po powrocie na rynki rosyjski i ukraiński czeka nas mega odjazd , nawet bez tego obecna wycena jest śmiesznie niska , zacytuję jednego z ważniejszych pracowników Ropczyc - poniżej 40 złotych nie oddam akcji , ja również !!!