~razdwatrzy

dziękuję za rady ale mogę być "ubrany", przez następne naście miesięcy...............

Za dużo "dobrych wujków" się zleciało, a to może (podkreślam może!!!!!) zapowiadać wzrosty, chociaż i dolne są nie wykluczone.

Przed 9-tą postawiłem chyba 15K na K i kurs wylądował na 35gr., tutaj tak naprawdę z niewielkimi pieniędzmi, lub stosunkowo małą ilością akcji można pobawić się kursem

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.