Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
,,, odzywac sie do tych co maja do tej pory?
tez czekam na te akcje i licze na korekte, tyle ze tu jest jeszcze miejsce na kilkadziesiat gr w gore, wiec pewnie nie dostane za szybko
jednak ty, ktory oddal na niskich wskaznikach po 1,66 gdy bylo widac ze bedzie roslo lepiej nie nawijaj sie z tych co nadal maja, bo do 1,66 Duon juz nigdy nie zjedzie :-P
a ty sie sfrajerowales na maksa oddajac na tamtym poziomie i to ty jestes frajer, a ci co trzymaja akcje sa 4x madrzejszymi graczami od ciebie :)
zreszta twoj poziom najlepiej oddają twoje buhehehy i buhahahy zajmujace 80% twoich postow :)
widac po tym co ty soba reprezentujesz, podsumowac cie mozna wlasnie twoim buheheheheheh i buhahahahahaha
jak mozna bylo oddac po 1,66 ? frajerstwo czystej postaci :D