Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
na wall street namjnijsza spolka ma oborty 100 i wiecej razy wieksze niz na gpw taki nasz protektor ,a przy takiej wycnie i stopie dywidendy firms by pofrunela a my blowkani przez ni&^%w z noble nie mozemy co gorsza mogliby sprzedac w pakietowkach i po temacie wyjsc pkc i tak im nie zalezy bo ccha kase a nie akcje i juz!a nie blokowac kurs bo popytu brakz uwagi na ta plynnosci trzymanie kursu za pysk!
ale kogo tu uczyc co oni wiedza?? nic juz anewno nei jak zarzadzac pienidzmi ludzi swoimi nie potrafia bo mialirderami nie sa a milionermai tez a co dopiero innych!!!!!!to jest tragedia GPW sami durnei w ztw tfi,ofe ludzie bez pojecia o rynku i zenujaca plynnosc!!!