Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
kolejny kontrakt
Zawarcie umowy przez spółkę zależną od GeoInvent SA
Zarząd GeoInvent SA z siedzibą w Warszawie ("Spółka") informuje, że spółka zależna od Spółki, tj. Integeo Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie otrzymała zlecenie jako podwykonawca na wykonanie i wdrożenie dedykowanego systemu GIS dla klienta samorządowego.
Wartość zamówienia wynosi 135 300 zł. (sto trzydzieści pięć tysięcy trzysta 00/100 złotych) brutto.
Termin realizacji umowy został ustalony na listopad 2014 roku.
Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu ASO - "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Osoby reprezentujące spółkę:
Jarosław Stanios - Prezes Zarządu