~slalloom

podtrzymuje to co napisałem do końca września 1 zł powinno pójść to jest kwestia 2 sesji .....


jestem na giełdzie już 10 lat i takich akcji widziałem sporo jak ktoś oddaje na dolnych widłach przy obrocie 2k pln to powinien dla własnego dobra nie grać na giełdzie...... tutaj typowa panika na małym obrocie zwyczajnie chcieli wykorzystać brak zysku NETTO to wybrania ostatnich akcji z niepewnych rąk

pamietajcie że brak ZYSKU NETTO TO NIE BRAK ZYSKU

spółka zapierdala do przodu jak przecinak a że inwestuje to tylko się cieszyć to prawidłowy kierunek rozwoju dla spółek o takim profilu jak ekiosk

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.