~xxx

wyniki są bardzo złe,
działalność operacyjna na minusie,
nie ma zysku z działalności operacyjnej,
spółka bardzo dużo straciła z działalności operacyjnej, wszystko na minusie

nie ma co się łudzić

oczywiście dawcy kapitału zaraz się wypowiedzą ... :)
już widzą nie 2zł a nawet 5zl hehehehhe
buahahahahahaa
buehehehehhehehe
buihihihihih

zysk z całej grupy jest i to jak na spółeczkę duży ale jak sama spółka podała jest to zysk z ruchach na kontraktach na giełdzie i wygląda na to, że to jedyny plus w firmie

operacyjnie a to najważniejsze spółka ma totalny zgon

podejście przez naiwnych i wysokie otwarcie luki, super :)
będzie można sypać z wyższego poziomu :)

brawo dawcy kapitału... :):):)

operacyjnie spółka ma bardzo złe wyniki a to najważniejsze, naiwni tylko widzą to co chcą zobaczyć a nie to co jest na prawdę :)


Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.