Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Kiosek, o dziwo popyt się znalazł__to tylko kwestia ceny_hehe
Do następnego raportu powrót na zeta pewny_pod co ?__a pod rozwój spółki, który został potwierdzony informacją z raportu o inwestycji 2 melony__mało__hmm, jak na taką spółkę, której ewentualny zysk liczono ledwie w setkach tysi, to bardzo dużo__to musi przynieść wymierne korzyści, już niebawem !!!
Kiosek, nie walcz z trendem tylko kupuj póki tanio, albo już kupiłeś, bo przecież z czystej zawiści i kompleksów tutaj chyba nie przebywasz_hehehe
Spadło dzięki obsranym panikarzom, to jest okazja na zakupy___nie spierdol tego !!!