~WATCHER

jeśli chodzi o Orphee to nie sądzę by to był prezes. W przypadku Cormaya to sie zgodzę, bo tam potrzebna mu jest kasa na nową emisję. Tu nie widzę podstaw do sprzedaży przez niego akcji na tych poziomach. Cena rynkowa jest osiągnieta, poniżej ceny emisyjnej, takze dalsze sprzedawanie nie ma racjonalnych podstaw. No chyba,że tak jak ktos napisał ,jest jakis nowy trup w szafie, a może sankcje na Rosję wpływają znacznie na spadek sprzedaży grupy ?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.